← Înapoi la oferte

Birou 300 mp în zona Piața Cluj, Sibiu

Piața Cluj, Județul Sibiu, Sibiu Închiriere
1.500 EUR
Suprafață utilă 300 mp
Etaj 2
Nr. Etaje D+P+3E

Descriere

Descoperiti un spatiu de birou exceptional care imbina functionalitatea cu confortul, situat in inima vibrantului oras Sibiu. Aceasta proprietate, cu o suprafata utila de 300 mp, este ideala pentru tineri profesionisti sau companii in cautarea unui mediu de lucru inspirat si eficient. Intr-o cladire moderna cu trei etaje, veti gasi un loc care nu doar ca raspunde nevoilor dumneavoastra, dar va si stimuleaza creativitatea. Fiecare colt al acestui birou este gandit pentru a oferi un mediu de lucru placut. Spatiul generos permite amenajarea mai multor birouri sau zone de relaxare, in functie de nevoile echipei dumneavoastra. Desi cladirea nu are un front vizibil, pozitionarea sa strategica asigura accesibilitate si vizibilitate. In plus, atmosfera calda si primitoare a interiorului va face ca fiecare zi de munca sa fie mai placuta. Nu ratati ocazia de a inchiria acest spatiu birou deosebit la pretul competitiv de 5,00€/mp. Fie ca sunteti la inceput de drum sau doriti sa va extindet...

Detalii

Suprafață utilă 300 mp
Etaj Etaj 2 / 3
Regim înălțime D+P+3E
Stadiu construcție Există

Utilități

CurentApăCanalizareGaze

Caracteristici

50%+TVA

Localizare

Puncte de interes

Mijloace transport
  • Tehnica Noua (Stații autobuz) - aprox. 131 m
  • Mondex (Stații autobuz) - aprox. 284 m
  • Scandia (Stații autobuz) - aprox. 285 m
  • Algenia (Stații autobuz) - aprox. 292 m
Școală
  • Scoala cu Clasele I - VIII NR. 12 Sibiu (Școli) - aprox. 471 m
  • Gradinita Nr. 19 (Gradinițe) - aprox. 483 m
  • Scoala cu Clasele I - VIII NR. 12 Sibiu (Școli) - aprox. 504 m
  • Laboratoare ULBS (Universități) - aprox. 800 m
Recreere
  • Teren sportiv (Terenuri sport) - aprox. 82 m
  • Parc (Parcuri) - aprox. 312 m
  • Kon Tiki (Restaurant) - aprox. 467 m
  • Kaufland (Supermarket) - aprox. 527 m