← Înapoi la oferte

Apartament decomandat cu 2 camere în zona Furnica, Sinaia

Furnica, Județul Prahova, Sinaia Vânzare
139.000 EUR
Camere 2
Suprafață utilă 75 mp
Suprafață construită 80 mp
Etaj ground-floor
Nr. Etaje P+2E+M
Băi 1

Descriere

Montexpert va ofera in exclusivitate un apartament cu 2 camere situat intr-un imobil recent finalizat, cu arhitectura deosebita si vecini deosebiti, apropiat de Telegondola si Castelul Peles! Are o suprafata construita totala de 80 mp, o suprafata construita si o suprafata utila de 75 mp, fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie deschisa si dinning – 35 mp
dormitor – 14 mp,
vestibul + sas – 8 mp
baie – 4.7 mp
terasa – 15 mp, cu vedere frumoasa spre padure. Imobilul dispune de lift!!! Apartamentul nu a fost locuit si dispune de loc de parcare si boxa de 4 mp (suprafata construita). Pe langa accesul din casa scarii, apartamentul dispune si de intrare separata din terasa. Patul din dormitor inclus in pret. Pret apartament: 139000 euro + tva Pret loc de parcare: 15000 euro + tva Boxa: 3000 euro + tva Pret total: 157000 euro+tva.

Detalii

Suprafață construită 80 mp
Nr. bucătării 1
Nr. băi 1
Structură rezistență Beton
Tip imobil Bloc de apartamente
Regim înălțime P+2E+M

Utilități

CurentApăCanalizareGazeFibră optică

Caracteristici

RezidențialDe vacanțăComercialBirouriExteriorTerasăIluminat stradalStandard

Localizare

Puncte de interes

Recreere
  • Parc (Parcuri) - aprox. 630 m
  • Parcul Dimitrie Ghica (Parcuri) - aprox. 1203 m
  • Parc (Parcuri) - aprox. 1255 m