← Înapoi la oferte

Apartament decomandat cu 2 camere în zona Obcini, Suceava

Obcini, Județul Suceava, Suceava Vânzare
105.367 EUR
Camere 2
Suprafață utilă 62.2 mp
Etaj 2
Nr. Etaje P+10E
Băi 1

Descriere

Apartamente spațioase cu 2/3 camere la cheie în Suceava - Bloc nou, etajele 3, 5, 6, 8, 9 Preț: 1694Euro/Mp Suprafața: 62,2 mp 2 camere 72 mp 2 camere 82 mp 3 camere ? O oportunitate unică! Alege-ți viitorul cămin într-un bloc rezidențial modern, construit în 2020, cu toate avantajele unei locuințe noi! De ce să alegi acest apartament? ? Construcție solidă - bloc realizat din cărămidă, izolat termic și fonic, oferindu-ți confortul dorit. ? Design modern și spațios - suprafață generoasă de 62,72 si 82 mp, perfect compartimentată pentru un stil de viață confortabil. ? Dormitor luminos și spațios - un spațiu intim și relaxant pentru odihna ta. ? Living open space cu bucătărie - locul ideal pentru seri petrecute cu familia și prietenii. ? Baie spațioas&#25...

Detalii

Nr. bucătării 1
Nr. băi 1
Structură rezistență Cărămidă
Tip imobil Bloc de apartamente
Regim înălțime P+10E

Utilități

CurentApăCanalizareGazeCATVTelefonSupraveghere video

Caracteristici

GresieParchetExteriorInteriorTelecomandă poartă acces autoLiftInterfonAsfaltateIluminat stradalMijloace de transport în comunstandard

Localizare

Puncte de interes

Mijloace transport
  • Suceava Burdujeni (Stații autobuz) - aprox. 1066 m
  • Autogara (Stații autobuz) - aprox. 1914 m
Recreere
  • Iulius Mall (Supermarket) - aprox. 298 m
  • Aushan (Supermarket) - aprox. 309 m
  • La Mama (Restaurant) - aprox. 1160 m
  • Parc (Parcuri) - aprox. 1282 m