← Înapoi la oferte

Apartament decomandat cu 2 camere în zona Șagului, Timișoara

Șagului, Județul Timiș, Timișoara Vânzare
118.800 EUR
Camere 2
Suprafață utilă 54 mp
Suprafață construită 73 mp
Etaj 1
Nr. Etaje P+4E
Băi 1

Descriere

De vânzare apartamente într-un bloc nou situat în zona Dâmbovița – Sagului, cu acces rapid către centrul orașului și la doar câteva minute de malul Begăi. În apropiere se află Lidl, Mega Image, Kaufland, farmacii, școli, transport în comun și Parcul Clăbucet. Imobilul are regim de înălțime S+P+3+ER (etaj retras) și cuprinde apartamente de 2, 3 și 4 camere, inclusiv penthouse-uri cu terase generoase. Termen estimat finalizare: Decembrie 2026 Intabulare estimată: Martie – Aprilie 2027 Preț: 2.200 Euro/mp + TVA , la apartamentele cu terase mari se mai calculeaza 500 Euro/ mp de terasa + TVA Pret / loc de parcare subteran 12.000 Euro + TVA Apartamente disponibile Etaj 1 Ap.1 – 2 camere – 59 mp utili + 7,29 mp balcon Ap.2 – 2 camere – 56 mp utili + 5,43 mp balcon Ap.4 – 2 camere – 54 mp utili + 6,82 mp balcon Etaj 2 Ap.5 – 2 camere – 59 mp utili + 7,29 mp balcon Ap.6 – 2 camere – 56 mp utili + 5,43 mp balcon Ap.8 – 2 camere – 54 mp utili + 6,82 mp balcon Etaj 3...

Detalii

Suprafață construită 73 mp
Nr. bucătării 1
Nr. băi 1
Structură rezistență Beton
Tip imobil Bloc de apartamente
Regim înălțime P+4E

Utilități

CurentApăCanalizareCATVGazeTelefonCablu

Caracteristici

FaianțăVopsea lavabilăParchetCelulareExteriorLiftIluminat stradalMijloace de transport în comunAsfaltatestandard

Localizare

Puncte de interes

Mijloace transport
  • Piata Iuliu Maniu (Stații autobuz) - aprox. 212 m
  • Statie Mangalia T7, T2 (Stații tramvai) - aprox. 477 m
  • Statie Pop de Basesti T11, T14, T18 (Stații troleibuz) - aprox. 1241 m
  • Timisoara North railway station area (en) (Stații tren) - aprox. 1320 m
Școală
  • Gradinita Program Prelungit Nr. 31 (Gradinițe) - aprox. 230 m
  • Gradinita nr. 31 (Gradinițe) - aprox. 371 m
  • Liceul Teologic Penticostal LOGOS Timisoara (Școli) - aprox. 391 m
  • ELIM Evanghelical Theological Seminary (en) (Universități) - aprox. 1166 m
Recreere
  • Teren sportiv (Terenuri sport) - aprox. 197 m
  • Parcul Clabucet (Parcuri) - aprox. 209 m
  • Lidl (Supermarket) - aprox. 273 m